Časté dotazy

Kdo se nezeptá, nic se nedozví. Samozřejmě ti vše ráda vysvětlím, ale nejdřív se podívej, jestli už stejná věc nezajímala i jiné borce. Pokud odpověď na svůj dotaz nenajdeš, napiš na info@bbodyonline.cz. Díky.

Co mi nabízí Bára navíc oproti ostatním cvičením dostupným na internetu?

Zákazníci, kteří ke mě chodí do BBODY studia oceňují můj styl cvičení. Hlavním smyslem není dokonalost bez chybičky, ale skvělý pocit po těle, duševní pohoda a zdravé sebevědomí.

Úspěch každého mého cvičení je v detailech, důkladném porozumění cviku a jeho správném provedení. To všechno najdeš i ve videích na těchto stránkách.

Co k cvičení potřebuji?

Nejsem fanda drahých pomůcek, takže tě určitě nepoženu do obchodu pro speciální náčiní. Budeme spolu improvizovat a porozhlédneme se po domácnosti. Není třeba kupovat činky, když ti například postačí lahve naplněné vodou. Připrav si jen pohodlnou obuv a oblečení vhodné k danému cvičení. 

Co potřebuji k přehrávání videí?

Videa si můžeš přehrávat na mobilu, tabletu i chytré televizi. Obecně na jakémkoli zařízení, které má připojení k internetu a webový prohlížeč, tzn. Chrome, Safari, Firefox, Opera a další.

Mohu si videa a recepty stáhnout? A co když nemám připojení k internetu?

Ne, videa a recepty jsou ke zhlédnutí pouze na těchto stránkách. Není možné je stáhnout. Ale nemusíš se bát, starší videa a recepty neodstraňuji, ale naopak nabídku stále rozšiřuji.

Pokud se chystáš cvičit v místech, kde není internet, můžeš si v předstihu uložit seznam cviků s výčtem opakování a dalšími informacemi. Je to jednoduché. Na stránce cvičení klikneš zcela dole na tlačítko “uložit” a vybereš si možnost “uložit jako PDF”.

Recepty můžeš sledovat i na mém instagramu.

Doma využívám pro videa tablet, na cestách jen mobil. Je to problém při přihlašování?

Vůbec ne. Přihlásit se můžeš na mobilu, tabletu i chytré televizi. Obecně na jakémkoli zařízení, které má webový prohlížeč, tzn. Chrome, Safari, Firefox, Opera a další.

Je cvičení vhodné pro každého?

Cvičení je určeno téměř pro každého, bez rozdílu věku či pohlaví. Ačkoli jsou cvičení rozdělena podle zaměření, nenahrazují v žádném případě plně lékařskou ani rehabilitační péči! V případě zdravotních problémů proto konzultuj úmysl cvičit se svým lékařem.

Má Bára i vlastní fitness studio?

Ano, přijď si zacvičit. Nachází se v Plzni na adrese K Jezu 20, u rekreačního areálu na božkovském ostrově. Přímo před studiem je prostorné parkoviště. Za domem najdeš volně přístupnou zahradu, kde se dá skvěle cvičit i relaxovat. Není problém „dát si do těla“ a před cestou domů v klidu meditovat nebo se jít vyběhat do sport-parku či na koterovská luka. Rozvrh najdeš na stránkách bbodyonline.cz.

Kdo mi případně poradí?

Videa jsou návodná a jasná i pro začátečníky. U každého cviku je přesný popis i s tipy a případným varováním. Pokud si s nějakým cvikem přeci jen nebudeš vědět rady, můžeš se zeptat mě a ostatních borců a borkyň v naší uzavřené facebookové skupině “Cvičím s Bárou”. V případě technických problémů se stránkami je k dispozici můj IT guru na e-mailové adrese admin@bbodyonline.cz.

Jak nakládáte s mými osobními údaji?

Velmi obezřetně, ctíme soukromí každého z nás. Veškerá práva a povinnosti související s ukládáním osobních dat popisujeme na stránce Zpracování osobních údajů.

Kdykoli máš právo požádat o smazání všech údajů včetně fotografií. Žádost napiš na admin@bbodyonline.cz a obratem obdržíš e-mail s odkazem, na kterém můžeš smazání potvrdit a provést.