Cvičení s profíky doma přes ZOOM

Pro ty co se nedostanou do fitka a chtějí cvičit s profíky, efektivně a zdravě.

3 lekce týdně. Bežná cena je 890 Kč/měsíc.
Při vyúčtování použij kupón kód “ZOOMBBODY”.
Platí do 10. října.

Co je ZOOM?

ZOOM je zabezpečený software pro video hovory. Dá se skvěle využít i pro předcvičování. Každý kdo má počítač, chytrý telefon nebo i chytrou televizi a připojení k internetu, se může přihlásit na naší online lekci a cvičit s námi pěkně z pohodlí domova.

Kdo cvičení vede?

Bára- BBody Online

Jsem Bára – několikanásobná mistryně ČR v plavání, nadšená cvičitelka různých fitness stylů a příznivkyně zdravého životního stylu. Od roku 2017 vedu v Plzni fit studio. Cvičení je moje vášeň!

Více o Báře →

Kdy jsou lekce?

Cvičíme každé pondělí, středu a v pátek.

Pondělí

17:30-18:30

Středa

18:00-19:00

Pátek

17:30-18:30

Výhody

✓ Cvičíš s profíky
✓ Šetříš čas a peníze za přesun do fitka
✓ Nepotřebuješ shánět hlídání dětí
✓ Získáš záznam, takže si můžeš zacvičit i když lekci nestihneš

Běžná cena je 890 Kč.
Při vyúčtování použij kód kupónu “ZOOMBBODY”.
Platí do 10. října.

Jak to funguje?

Jednoduše. Stačí 2 kroky.

1

Kup si předplatné

Stojí to 890 Kč a získáš tím 30 dnů plný přístup do online lekcí. Předplatné se dá pohodlně prodloužit. Úhrady probíhají bezpečně platební kartou.

2

Připoj se k lekci

Máš-li předplatné, přijde ti hodinu před začátkem každé lekce e-mailem odkaz na Zoom a heslo. Stačí na odkaz kliknout, pak zadat heslo a dál už tě povede Bára s její kolegyní. Není třeba nic instalovat. Zoom běží v internetovém prohlížeči.

Běžná cena je 890 Kč.
Při vyúčtování použij kód kupónu “ZOOMBBODY”.
Platí do 10. října.

Je cvičení i pro mě?

Cvičení je určeno téměř pro každého, bez rozdílu věku či pohlaví. Ačkoli jsou cvičení rozdělena podle zaměření, nenahrazují v žádném případě plně lékařskou ani rehabilitační péči. V případě zdravotních problémů proto konzultuj úmysl cvičit se svým lékařem.

Běžná cena je 890 Kč.
Při vyúčtování použij kód kupónu “ZOOMBBODY”.
Platí do 10. října.

Časté dotazy

Kdo se nezeptá, nic se nedozví. Potřebuješ-li si ještě něco ujasnit, pročti si tyto odpovědi.

Musím něco instalovat?

Není třeba nic instalovat. Pokud máš zakoupené naše předplatné, přijde ti před každou lekcí e-mailem odkaz a heslo. Odkaz tě přivede na stránku na našem webu. Někdy vyskočí dotaz, zda se chceš připojit k lekci v Zoom aplikaci, nebo v prohlížeči. Vyber v prohlížeči. V dalším kroku zadáš heslo a to je vše.

Pokud nemáš problém s načtením této stránky (na které se právě nacházíš), tak by ti připojení k Zoom lekci mělo jít jako po másle.

Uvidí či uslyší mě ostatní cvičící?

Před přihlášením na lekci dostaneš v Zoomu na vybranou zda chceš mít zapnutou svoji kameru. Můžeš ji mít samozřejmě po celou dobu lekce vypnutou. Tím pádem tě nikdo neuvidí. Ani my jako organizátoři lekce v Zoomu nemáme možnost zapínat účastníkům kamery. Stejné je to s tvým mikrofonem. I ten je při přihlášení na lekci standardně vypnutý.

Někdy mají účastníci pochyby zda cvik vykonávají dobře. V tom případě si mohou kameru zapnout a my jim můžeme dát tip jak cvik dělat správně. Měj na paměti, že pokud si zapneš kameru, uvidí tvůj obraz i ostatní účastníci lekce.

Co když lekci zmeškám?

Nevadí. Z lekcí pořizujeme audio/video záznam, který ti bude dostupný po dobu 48 hodin po skončení lekce. Poté záznam mažeme. Na záznamu je vidět pouze lektorka. Účastníci nejsou v žádném případě nahráváni.

Doma využívám pro internet laptop nebo tablet, na cestách jen mobil. Je to problém při přihlašování?

Vůbec ne. Přihlásit se můžeš na mobilu, tabletu i chytré televizi. Obecně na jakémkoli zařízení, které má připojení k internetu a webový prohlížeč, tzn. Chrome, Safari nebo Firefox.

Co k cvičení potřebuji?

Nejsme fandové drahých pomůcek, takže tě určitě nepoženeme do obchodu pro speciální náčiní. Budeme spolu improvizovat a porozhlédneme se po domácnosti. Není třeba kupovat činky, když ti například postačí lahve naplněné vodou. Připrav si jen pohodlnou obuv a oblečení vhodné k cvičení.

Je cvičení vhodné pro každého?

Cvičení je určeno téměř pro každého, bez rozdílu věku či pohlaví. Ačkoli jsou cvičení rozdělena podle zaměření, nenahrazují v žádném případě plně lékařskou ani rehabilitační péči! V případě zdravotních problémů proto konzultuj úmysl cvičit se svým lékařem.

Kdo mi případně poradí?

V lekci tě povedeme. Každý cvik jasně ukážeme. Pokud si s nějakým cvikem přeci jen nebudeš vědět rady, můžeš se zeptat přímo během lekce a to buď v Zoomu přes mikrofón anebo textem v chatu.

V případě technických problémů před, během nebo po lekci je ti k dispozici náš IT guru na e-mailové adrese admin@bbodyonline.cz. V e-mailu, který posíláme hodinu před začátkem najdeš i telefonní číslo pro případ, že by ti něco se Zoomem nefungovalo.

Co když zjistím, že cvičení přes ZOOM není nic pro mne?

V tom případě se s námi spoj, nejlépe e-mailem na info@bbodyonline.cz, a my Ti vrátíme peníze za všechny budoucí nevyužité lekce v rámci tvého předplatného.

Jak nakládáte s mými osobními údaji?

Velmi obezřetně. Ctíme soukromí každého z nás. Veškerá práva a povinnosti související s ukládáním osobních dat popisujeme na stránce Zpracování osobních údajů.

Z lekcí pořizujeme audio/video záznam, který je dostupný po dobu 48 hodin po skončení lekce každému účastníkovi lekce. Poté záznam mažeme. Na záznamu je vidět pouze lektorka, nikoli účastníci.

I když přísně žádáme, aby nikdo z účastníků průběh lekce nenahrával na své zařízení, nemůžeme tuto skutečnost opravdu ověřit ani kontrolovat. Vezmi to, prosím, na vědomí.

Kdykoli máš právo požádat o smazání účtu a všech údajů s tvům účtem spojeným. Žádost napiš na admin@bbodyonline.cz a obratem obdržíš e-mail s odkazem, na kterém můžeš smazání potvrdit a provést.

Cena

890 Kč/měsíc

650 Kč/měsíc

Při vyúčtování použij kód kupónu “ZOOMBBODY”.
Platí pouze do 10. října.

Zahrnuje:

  • vstup na všechny online lekce po dobu 30 dnů. Lekce jsou třikrát týdně v pondělí, středu a v pátek.
  • video záznam z lekce přístupný po dobu 48 hodin po skončení lekce. Hodí se pro případ, že lekci zmeškáte.

Proměny

Příběhy těch, kteří s námi dosáhli pokroků a cítí se tělesně a duševně lépe. Přidáš i svůj příběh?