Intenzivní cvičení přes ZOOM

Pro ty co se nedostanou do fitka a chtějí cvičit s profíky, efektivně a zdravě.

Co je ZOOM?

ZOOM je zabezpečený software pro video hovory. Dá se skvěle využít i pro předcvičování. Každý kdo má počítač, chytrý telefon nebo i chytrou televizi a připojení k internetu, se může přihlásit na naší online lekci a cvičit s námi pěkně z pohodlí domova.

Kdo cvičení vede?

Bára- BBody Online

Jsem Bára – několikanásobná mistryně ČR v plavání, nadšená cvičitelka různých fitness stylů a příznivkyně zdravého životního stylu. Od roku 2017 vedu v Plzni fit studio. Cvičení je moje vášeň!

Více o Báře →

Kdy jsou lekce?

Cvičíme každé pondělí, středu a v pátek.

Pondělí

17:30-18:30

Středa

18:00-19:00

Pátek

17:30-18:30

Výhody

✓ Cvičíš s profíky
✓ Šetříš čas a peníze za přesun do fitka
✓ Nepotřebuješ shánět hlídání dětí
✓ Získáš záznam, takže si můžeš zacvičit i když lekci nestihneš

Jak to funguje?

Jednoduše. Stačí 2 kroky.

1

Kup si předplatné

Stojí to 890 Kč a získáš tím 30 dnů plný přístup do online lekcí. Předplatné se dá pohodlně prodloužit. Úhrady probíhají bezpečně platební kartou.

2

Připoj se k lekci

Máš-li předplatné, přijde ti hodinu před začátkem každé lekce e-mailem odkaz na Zoom a heslo. Stačí na odkaz kliknout, pak zadat heslo a dál už tě povede Bára s její kolegyní. Není třeba nic instalovat. Zoom běží v internetovém prohlížeči.

Je cvičení i pro mě?

Cvičení je určeno téměř pro každého, bez rozdílu věku či pohlaví. Ačkoli jsou cvičení rozdělena podle zaměření, nenahrazují v žádném případě plně lékařskou ani rehabilitační péči. V případě zdravotních problémů proto konzultuj úmysl cvičit se svým lékařem.

Časté dotazy

Kdo se nezeptá, nic se nedozví. Potřebuješ-li si ještě něco ujasnit, pročti si tyto odpovědi.

Musím něco instalovat?

Není třeba nic instalovat. Pokud máš zakoupené naše předplatné, přijde ti před každou lekcí e-mailem odkaz a heslo. Odkaz tě přivede na stránku na našem webu. Někdy vyskočí dotaz, zda se chceš připojit k lekci v Zoom aplikaci, nebo v prohlížeči. Vyber v prohlížeči. V dalším kroku zadáš heslo a to je vše.

Pokud nemáš problém s načtením této stránky (na které se právě nacházíš), tak by ti připojení k Zoom lekci mělo jít jako po másle.

Uvidí či uslyší mě ostatní cvičící?

Před přihlášením na lekci dostaneš v Zoomu na vybranou zda chceš mít zapnutou svoji kameru. Můžeš ji mít samozřejmě po celou dobu lekce vypnutou. Tím pádem tě nikdo neuvidí. Ani my jako organizátoři lekce v Zoomu nemáme možnost zapínat účastníkům kamery. Stejné je to s tvým mikrofonem. I ten je při přihlášení na lekci standardně vypnutý.

Někdy mají účastníci pochyby zda cvik vykonávají dobře. V tom případě si mohou kameru zapnout a my jim můžeme dát tip jak cvik dělat správně. Měj na paměti, že pokud si zapneš kameru, uvidí tvůj obraz i ostatní účastníci lekce.

Co když lekci zmeškám?

Nevadí. Z lekcí pořizujeme audio/video záznam, který ti bude dostupný po dobu 48 hodin po skončení lekce. Poté záznam mažeme. Na záznamu je vidět pouze lektorka. Účastníci nejsou v žádném případě nahráváni.

Doma využívám pro internet laptop nebo tablet, na cestách jen mobil. Je to problém při přihlašování?

Vůbec ne. Přihlásit se můžeš na mobilu, tabletu i chytré televizi. Obecně na jakémkoli zařízení, které má připojení k internetu a webový prohlížeč, tzn. Chrome, Safari nebo Firefox.

Co k cvičení potřebuji?

Nejsme fandové drahých pomůcek, takže tě určitě nepoženeme do obchodu pro speciální náčiní. Budeme spolu improvizovat a porozhlédneme se po domácnosti. Není třeba kupovat činky, když ti například postačí lahve naplněné vodou. Připrav si jen pohodlnou obuv a oblečení vhodné k cvičení.

Je cvičení vhodné pro každého?

Cvičení je určeno téměř pro každého, bez rozdílu věku či pohlaví. Ačkoli jsou cvičení rozdělena podle zaměření, nenahrazují v žádném případě plně lékařskou ani rehabilitační péči! V případě zdravotních problémů proto konzultuj úmysl cvičit se svým lékařem.

Kdo mi případně poradí?

V lekci tě povedeme. Každý cvik jasně ukážeme. Pokud si s nějakým cvikem přeci jen nebudeš vědět rady, můžeš se zeptat přímo během lekce a to buď v Zoomu přes mikrofón anebo textem v chatu.

V případě technických problémů před, během nebo po lekci je ti k dispozici náš IT guru na e-mailové adrese admin@bbodyonline.cz. V e-mailu, který posíláme hodinu před začátkem najdeš i telefonní číslo pro případ, že by ti něco se Zoomem nefungovalo.

Co když zjistím, že cvičení přes ZOOM není nic pro mne?

V tom případě se s námi spoj, nejlépe e-mailem na info@bbodyonline.cz, a my Ti vrátíme peníze za všechny budoucí nevyužité lekce v rámci tvého předplatného.

Jak nakládáte s mými osobními údaji?

Velmi obezřetně. Ctíme soukromí každého z nás. Veškerá práva a povinnosti související s ukládáním osobních dat popisujeme na stránce Zpracování osobních údajů.

Z lekcí pořizujeme audio/video záznam, který je dostupný po dobu 48 hodin po skončení lekce každému účastníkovi lekce. Poté záznam mažeme. Na záznamu je vidět pouze lektorka, nikoli účastníci.

I když přísně žádáme, aby nikdo z účastníků průběh lekce nenahrával na své zařízení, nemůžeme tuto skutečnost opravdu ověřit ani kontrolovat. Vezmi to, prosím, na vědomí.

Kdykoli máš právo požádat o smazání účtu a všech údajů s tvům účtem spojeným. Žádost napiš na admin@bbodyonline.cz a obratem obdržíš e-mail s odkazem, na kterém můžeš smazání potvrdit a provést.

Cena

Zahrnuje:

  • vstup na všechny online lekce po dobu 30 dnů. Lekce jsou třikrát týdně v pondělí, středu a v pátek.
  • video záznam z lekce přístupný po celou dobu  po skončení lekce. Hodí se pro případ, že lekci zmeškáte.

Proměny

Příběhy těch, kteří s námi dosáhli pokroků a cítí se tělesně a duševně lépe. Přidáš i svůj příběh?